1861–1940
69
150 %
480 000 Kč
13 803 Kč
480 000 Kč
olej, plátno
42 x 65,5 cm (výřez)
Signatura: LN monogram JU
15,5 x 9 cm
Signatura: PD Joža Uprka
15,5 x 10,5 cm
Signatura: PD Joža Uprka
2 x lept
18,5 x 24 / 21 x 24 cm
Signatura: 2 x PD Joža Uprka
1913
barevná litografie
112 x 58 cm
Signatura: LD monogram JU v tisku
1913
barevná litografie
112 x 58 cm
barevná litografie
86 x 49 cm
Signatura: LD monogram JU 37 v tisku
barevná litografie
31 x 18 cm
litografie
31 x 18 cm
Signatura: PN v desce JU
24 x 16,5 cm
Signatura: PD Joža Úprka
1910
olej, plátno
74 x 44 cm
Signatura: LD Jož Uprka 10
22 x 18,5 cm
Signatura: Joža Uprka