1951
8
101 %
75 000 Kč
2003
kombinovaná technika, plátno
120 x 160 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Josef Žáček 2003
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
2003
olej, akryl, plátno
160 x 120 cm
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
105 x 83 cm
Signatura: sign. na rubu Josef Žáček
akryl, plátno
200 x 160 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
komb. technika
162 x 120 cm
Signatura: sign. zezadu