1951
8
101 %
75 000 Kč
olej, plátno
121 x 97 cm
Signatura: sign. na rubu Josef Žáček
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
2012
olej, plátno
195 x 150 cm
Signatura: sign. Josef Žáček 2012 na rubu na blindrámu
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
2003
akryl, plátno
80 x 110 cm
Signatura: sign. na rubu na rámu Josef Žáček 2003
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |