1870–1922
61
170 %
162 333 Kč
460 000 Kč
1917
olej, lepenka
51 x 57 cm
Signatura: sign. PD J. Ullmann 1917
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, lepenka
45,5 x 63 cm
Signatura: sign. LD J. Ullmann
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
56 x 47 cm
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
akvarel, pastel, lepenka
35,5 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD J. Ullmann
olej, plátno
100 x 120 cm
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
48 x 56,5 cm
Signatura: sign. LD J. Ullman
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
po roce 1900
olej, lepenka
63,5 x 92 cm
Signatura: sign. LD Jos. Ullman
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |