1870–1922
61
170 %
162 333 Kč
460 000 Kč
1917
olej, lepenka
51 x 57 cm
Signatura: PD J. Ullmann 1917
olej, lepenka
45,5 x 63 cm
Signatura: LD J. Ullman.
1907
olej, lepenka
70 x 80 cm
Signatura: PD Jos. Ullmann 1907
olej, lepenka
45,5 x 63 cm
Signatura: LD J. Ullmann
10,5 x 7 cm
Signatura: J. U. 919 v tisku
13,5 x 18,5 cm
Signatura: PD J. Ullman 1920 červen
10 x 7 cm
Signatura: J. U. v tisku
1918 - 22
olej, lepenka
41 x 55 cm
Signatura: J Ullmann
13 x 18,5 cm
Signatura: J. Ullman 1920
akvarel, tužka
30 x 25 cm
30 x 25 cm
Signatura: DU Ullman