1870–1922
61
170 %
162 333 Kč
460 000 Kč
1918 - 22
olej, lepenka
41 x 55 cm
Signatura: J Ullmann
13 x 18,5 cm
Signatura: J. Ullman 1920
akvarel, tužka
30 x 25 cm