47
110 %
1 720 Kč
48 000 Kč
2002
lept 39/170
19,5 x 14 cm
Signatura: PD Mžyk Josef 2002
25 x 20 cm
Signatura: PD Mžykovi v tisku
25 x 20 cm
Signatura: PD Mžykovi v tisku
2000
barevná serigrafie
18 x 12 cm
Signatura: PD Mžyk Josef 2000
2010
akryl, plátno
60 x 70 cm
Signatura: LD Mžyk 2010, Mžyk 2010 na rubu
barevná litografie, autorský tisk
59 x 48 cm
Signatura: PD Mžyk Josef 1972
barevná serigrafie 13/18
51,5 x 40 cm
Signatura: PD Mžyk Josef 1972
barevná serigrafie 36/200
43 x 30,5 cm
Signatura: Mžyk Josef 1980
barevná litografie 20/36
47,5 x 37 cm
Signatura: Mžyk Josef 1975
59 x 48 cm
Signatura: Mžyk Josef 1972
barevná serigrafie 36/200
43 x 30,5 cm
Signatura: Mžyk Josef 1980
barevná serigrafie, autorský tisk 6/7
41,5 x 54,5 cm
Signatura: Mžyk Josef 1973