1877–1960
olej, plátno
v 8 ✕ š 58,5 cm
Signatura: LD J. Koudelka
barevná litografie
23 x 18 cm
Signatura: LD J Koudelka v tisku
původní litografie
23,5 x 17,5 cm
Signatura: LD JKoudelka v tisku
původní litografie
23,5 x 17,5 cm
olej, lepenka
35 x 30 cm
Signatura: PN J. Koudelka
původní barevná litografie
23,5 x 18 cm
kombinovaná technika, malířská lepenka
55,5 x 36 cm
Signatura: PD J. Koudelka
původní litografie
23 x 18 cm
Signatura: LD J Koudelka
olej, lepenka
70 x 50 cm
Signatura: PN J. Koudelka
olej, lepenka
70 x 50 cm
Signatura: PN J. Koudelka
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: LD J. Koudelka
olej, lepenka
35 x 29 cm
Signatura: LN J. Koudelka