1877–1960
16
188 %
19 000 Kč
akvarel
58 x 38 cm
Signatura: PD Jos. Koudelka 40
Signatura: PD Jos. Koudelka, 1940
litografie
23 x 18 cm
Signatura: Koudelka v tisku