1914–1978
15
175 %
290 000 Kč
60. léta 20. stol.
olejová tempera, lepenka
39 x 46 cm (výřez)
Signatura: LD Hlinomaz
akvarel, kvaš, tuš, karton
26 x 20,5 cm
Signatura: PD Hlinomaz 77