1914–1978
60. léta 20. stol.
olejová tempera, lepenka
39 x 46 cm (výřez)
Signatura: LD Hlinomaz.
60. léta 20. stol.
olejová tempera, lepenka
39 x 46 cm (výřez)
Signatura: LD Hlinomaz
akvarel, kvaš, tuš, karton
26 x 20,5 cm
Signatura: PD Hlinomaz 77
kuličkové pero, fix
19,5 x 28,5 cm
Signatura: PD Hlinomaz
kuličkové pero, pasel
18 x 21 cm
Signatura: PD J. Hlinomaz 78
kresba kulič. perem, fix, pastel
20 x 29 cm
Signatura: PD Hlinomaz 78
kuličkové pero, pasel
27 x 20 cm
Signatura: LD Hlinomaz
akvarel, fixy, papír
32 x 44 cm
Signatura: PD Hlinomaz
akvarel, barevné pastelky, papír
32 x 43 cm
Signatura: PD Hlinomaz