24
137 %
177 500 Kč
6 601 Kč
320 000 Kč
vosk, olej, tuš, vrypy, plátno
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: 2× na rubu Jiří Bolf, 2011
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
vosk, olej, tuš, plátno
v 27 ✕ š 43,5 cm
Signatura: na rubu Josef Bolf 2006
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |