24
137 %
177 500 Kč
6 601 Kč
320 000 Kč
akryl, tuš, akvarel
v 70 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu Josef Bolf 2003
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
akryl, olej, tuš, plátno
v 100 ✕ š 85 cm
Signatura: na rubu Josef Bolf 2017
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
2018
kombinovaná technika, plátno
20 x 20 cm
Signatura: sign. na rubu Josef Bolf 2018
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
2010
kombinovaná technika, akryl, voskový pastel, vrypy
29 x 20 cm
Signatura: sign. LN Josef Bolf 2010
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
2013
olej, tuš, plátno
90 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu Josef Bolf 2013
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
2010
olej, tuš, plátno
40 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Josef Bolf 2010
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
2011
akryl, plátno
60 x 80 cm
Signatura: sign. Josef Bolf 2011 na rubu
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |