24
137 %
177 500 Kč
6 601 Kč
320 000 Kč
2010
olej, tuš, plátno
40 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Josef Bolf 2010
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
2013
olej, tuš, plátno
90 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu Josef Bolf 2013
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |