1907
19
109 %
315 Kč
1 200 Kč
kresba tuší, akvarel, běloba
v 25 ✕ š 19,5 cm
Signatura: LD monogram JB
kresba tuší, akvarel
v 17 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD monogram JB
akvarel, tuš
v 16,5 ✕ š 24 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš, běloba
v 22 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD monogram JB
akvarel, tuš
v 22 ✕ š 14 cm
Signatura: PD monogram JB
akvarel, tuš
v 19,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD monogram JB
akvarel, běloba, tuš
v 22 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD monogram JB
akvarel, běloba, tuš
v 21,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: LD monogram JB
akvarel, běloba, tuš
v 20 ✕ š 21 cm
Signatura: LD monogram JB
akvarel, tuš
v 19,5 ✕ š 29 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, běloba, tuš
v 21,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD monogram JB
akvarel, tuš
v 17 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD monogram JB