1907
19
109 %
315 Kč
1 200 Kč
akvarel, běloba, tuš
v 17 ✕ š 21,5 cm
Signatura: LD monogram JB
akvarel, běloba, tuš
v 19 ✕ š 18 cm
Signatura: PD monogram JB
akvarel, běloba, tuš
v 18 ✕ š 20 cm
Signatura: LD monogram JB
akvarel, tuš
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: PD monogram JB
barevná kresba
37,5 x 27,5 cm
Signatura: nesignováno