akryl, plátno
v 80 ✕ š 80 cm
Signatura: na rubu Tornquist 1971, na blindrámu autorské razítko
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
2018
akryl, plátno
80 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Tornquist 2018