1922–2011
192
150 %
160 000 Kč
11 459 Kč
310 000 Kč
1948/2001
barevná serigrafie 5/50
76 x 54,5 cm
Signatura: PD J. Válová 1948/2001
olej, plátno
200 x 135 cm
Signatura: PD J. Válová 91
2009
barevná litografie 84/100
48,5 x 33 cm
Signatura: PD J. Válová 09
2009
barevná litografie 19/100
48,5 x 32,5 cm
Signatura: PD J. Válová 09