25
247 %
1 200 Kč
5 324 Kč
kresba tuší, tužkou, akvarel
23 x 31 cm
Signatura: PD J. Lindovský 77
kresba tužkou, pastel, karton
56 x 40 cm
Signatura: PD J. L. 88
kolorovaná serigrafie 48/85
43 x 31 cm
Signatura: PD J. Lindovský 83
kolorovaná serigrafie 57/85
42 x 31 cm
Signatura: PD J. Lindovský 83
kolorovaná serigrafie 47/80
30,5 x 43,5 cm
Signatura: PD J. Lindovský 83
litografie 43/80
29,5 x 42 cm
Signatura: J. Lindovský 1971 - 77
1971 - 77
serigrafie 15/80
30 x 42 cm
sítotisk
59 x 80 cm