25
247 %
1 200 Kč
5 324 Kč
kresba tužkou, tuš, barva
35 x 69 cm
Signatura: neznačeno
kresba tužkou, pastel
42,5 x 40 cm
Signatura: PD J. Lindovský 79
barevná serigrafie 3/60
v 38 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD J. Lindovský 1990/03
barevná serigrafie 3/60
v 38 ✕ š 29,5 cm
barevná serigrafie 39/82
v 27 ✕ š 20 cm
Signatura: PD J. Lindovský 86
kombinovaná technika, tužka, tempera
56 x 40 cm
Signatura: PD monogram J. L. 88
24 x 15,5 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná technika, papír, dvoulist
35 x 29,5 cm
Signatura: zepředu na dvoulistu J. Lindovský
kresba tužkou, tuš, barva
35 x 69 cm
Signatura: neznačeno
kresba tužkou, pastel
42,5 x 40 cm
Signatura: PD J. Lindovský 79
kresba tužkou, tuš, pastel
42 x 38,5 cm
Signatura: PD J. Lindovský 79
kresba tužkou, akvarel
24 x 32,5 cm
Signatura: PD J. Lindovský 77