1893–1974
kombinovaná technika, barevné křídy, pastel
v 41,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: UD Jiří Kroha 43
barevný pastel
v 22 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD Jiří Kroha 1920/1942
v 44,5 ✕ š 29 cm
Signatura: nesignováno
lavírovaná kresba
v 23 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Jiří Kroha 67
1922
3 x tisk
11,5 x 6,5 / 8 x 6 cm
Signatura: neznačeno
původní linoryt
12 x 20,5 cm
Signatura: PD monogram K v tisku
1940 - 1943
kvaš, pastel, karton
28 x 27,5 cm
kresba kuličkovým perem, akvarel
20 x 13,5 cm
Signatura: PD Jiří Kroha
kresba tuší, akvarel
20 x 13,5 cm
Signatura: PD Jiří Kroha
akvarel, tuš
20 x 13,5 cm
Signatura: Jiří Kroha
tuš, papír
18 x 15,5 cm
Signatura: Kroha
původní linoleum
15 x 12,5 cm
Signatura: v tisku K.