1923–1972
103
142 %
1 450 000 Kč
100 Kč
litografie
v 21,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla, ruční papír 20/30
v 29 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Jiří John 1967, na rubu razítko pozůstalosti autora a podpis manželky
6 x ofset, reprodukce kreseb
v 13,5 x 9 cm cm