1923–1972
103
142 %
1 450 000 Kč
100 Kč
litografie
v 21,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: neznačeno
mezi lety 1970 - 1972
29,3 x 21,6 cm
Signatura: na rubu pozůstalostním razítkem Jiří John Nachlass
14,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Jiří John