1894–1984
32 x 24,5 cm
Signatura: Jar. Vodrážka
litografie
24 x19,5 cm
Signatura: Jar. Vodrážka
grafický list
16 x 12 cm
Signatura: sign. PD J. Vodrážka
15 x 11 cm
Signatura: J. Vodrážka
litografie
23 x 15 cm
Signatura: J. Vodrážka
barevná litografie
41 x 28 cm
Signatura: Jar. Vodrážka
8 x 6 cm
Signatura: J. Vodrážka
16 x 12 cm
Signatura: V. 49 v obraze
6 x 5 cm
Signatura: Jar. Vodrážka
10 x 8 cm
Signatura: Jar. Vodrážka
litografie
14 x 9 cm
Signatura: J. Vodrážka
13 x 10,7 cm
Signatura: Vodrážka