1894–1984
5 x 4 cm
Signatura: J. Vodrážka
dřevoryt, linoryt
11 x 7,5 / 10 x 6,5 cm
Signatura: 2 x J. Vodrážka
17 x 12 cm
Signatura: J. Vodrážka
10,5 x 7 cm
Signatura: Jar. Vodrážka
olej, lepenka
40 x 50 cm
Signatura: LD V 36
litografie
12 x 8,5 cm
Signatura: J. Vodrážka
2 x lept
8,5 x 3,5 / 5,5 x 4,5 cm
Signatura: Jar. Vodrážka, J. Vodrážka
11,5 x 7,5 cm
Signatura: J. Vodrážka
litografie
15,5 x 12,5 cm
Signatura: J. Vodrážka
11,5 x 8,5 cm
Signatura: J. Vodrážka
4 x linoryt 72/110
15,5 x 10,5 / 14 x 9,5 cm
Signatura: 4 x J. Vodrážka. 1 x Jar. Vodrážka
11,5 x 7,5 cm
Signatura: Vodrážka