1859–1915
1883
kombinovaná technika, olejová tempera, kvaš
48 x 35 cm (výřez pasparty)
Signatura: sign. LD Jaroslav Věšín - Mnch. 883
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
1912
olej na plátně
60 x 60 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Jaroslav Věšín - Sofia 1912
Vyvolávací cena: | 900 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
42 x 67,5 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Věšín
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |