1900–1983
olej, karton
51 x 37 cm
Signatura: sign. PD Veris
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
kolem r. 1930
olej, karton
64 x 49 cm
Signatura: sign. PD Veris
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, dřevěná deska
70 x 46 cm
Signatura: sign. PD Veris
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |