1869–1917
15
116 %
240 000 Kč
1903
olej, plátno
100 x 77 cm
Signatura: sign. LD Špillar Jaroslav 1903.
1900
80 x 110 cm
Signatura: sign. LD Jaroslav Špillar 1900