1869–1917
1899
olej, plátno
42,5 x 32,5 cm
Signatura: LD monogram ŠJ 1899
1899
olej, plátno
42,5 x 32,5 cm
olej, plátno
90 x 101 cm
Signatura: LD Špillar Jaroslav
olej, dřevěná deska
14 x 14 cm
Signatura: PU monogram ŠJ
olej, dřevěná deska
14,5 x 14,5 cm
Signatura: PU monogram ŠJ
olej, dřevěná deska
14,5 x 14,5 cm
Signatura: PU monogram ŠJ
olej, dřevěná deska
14 x 14 cm
Signatura: PU monogram ŠJ
olej, lepenka
42 x 33 cm
Signatura: Jaroslav Špillar