1881–1955
akvarel, karton
36,5 x 43 cm
Signatura: LD Jaroslav Šetelík
litografie
21 x 14 cm
Signatura: monogram JŠk v tisku
litografie
22 x 15,5 cm
Signatura: 2 x monogram JŠk v tisku
akvarel, karton
24 x 36 cm
Signatura: PD Jaroslav Šetelík
kresba tužkou, akvarel, karton
26 x 40 cm
Signatura: PD Jaroslav Šetelík 1919
akvarel, karton
36,5 x 43 cm
1918
akvarel, papír
21 x 35 cm
Signatura: Jaroslav Šetelík Elbasan 1918