1881–1955
akvarel, karton
v 27 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Jaroslav Šetelík
v 23 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD J. Šetelík 22
olej, plátno
75 x 116 cm
akvarel, karton
27 x 31 cm (výřez)
olej, plátno
61 x 81 cm
akvarel, kvaš, karton
23 x 36 cm
akvarel, karton, lepenka
27,5 x 38,5 cm
akvarel, kvaš, karton
23 x 36 cm
olej, sololit
45 x 66 cm
Signatura: LD Jaroslav Šetelík
olej, plátno
64 x 72 cm
17,5 x 15 cm
Signatura: PD Jaroslav Šetelík 32
akvarel, karton, lepenka
27,5 x 38,5 cm