1928–2014
171
146 %
55 000 Kč
1 756 Kč
55 000 Kč
kombinovaná technika, asambláž, plastová deska
35,5 x 52,5 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Šerých 1966
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
114 x 114 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Šerých 1999
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |