1928–2014
171
146 %
55 000 Kč
1 756 Kč
55 000 Kč
barevná litografie
19 x 13 cm
Signatura: J. Šerých 82
16 x 10,5 cm
Signatura: J. Šerých 82
16 x 10,5 cm
Signatura: J. Šerých 82
14,2 x 5 cm
Signatura: nesignováno
tuš, akvarel, papír
40 x 29 cm
Signatura: J. Šerých 84
16 x 10,5 cm
Signatura: J. Šerých
litografie
14,5 x 10,5 cm
Signatura: J. Šerých
litografie 6/95
33 x 23 cm
Signatura: J. Šerých 90
litografie 70/85
28 x 22 cm
Signatura: J. Šerých 89
kombinovná technika 17/120
11,5 x 6,5 cm
Signatura: J. Šerých 77
barevný lept 76/80
41,5 x 9,5 cm
Signatura: J. Šerých 86
barevný lept 117/200
18 x 12 cm
Signatura: J. Šerých 98