1918–1987
27
119 %
160 000 Kč
180 000 Kč
olej, karton
23 x 31 cm
Signatura: sign. PD J. Paur
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno
33 x 42 cm
Signatura: sign. PD J. Paur 50
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
41 x 61 cm
Signatura: PD J. Paur 1972
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |