1918–1987
27
119 %
160 000 Kč
180 000 Kč
olej, plátno
34 x 49 cm
Signatura: sign. PD J. Paur 73
olej, plátno
39 x 56 cm
Signatura: PD J. Paur 59
olej, plátno
41,5 x 61,5 cm
Signatura: PD J. Paur 70
olej, plátno
41 x 61 cm
Signatura: PD J. Paur 72
olej, plátno
33 x 42 cm
Signatura: PD J. Paur 50
olej, plátno
41 x 61 cm
Signatura: PD J. Paur 1972