1872–1958
olej, lepenka
50 x 67 cm
Signatura: PD Panuška
litografie
28,5 x 19 cm
Signatura: v tisku J. P
litografie
19 x 28,5 cm
litografie
26 x 21 cm
Signatura: v tisku JP.
olej, karton
50 x 67 cm
Signatura: LD Panuška
olej, karton
50 x 67 cm
Signatura: Panuška
1899
barevná litografie
28,5 x 19 cm
Signatura: Panuška, v tisku J. P. 99
cca 1920
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: Panuška
akvarel, papír
15 x 20 cm
Signatura: LD Panuška