1872–1958
barevná litografie
16,5 x 22,5 cm
olej, karton
21 x 30 cm
Signatura: LD Panuška
barevná litografie
16,5 x 22,5 cm
Signatura: P. v tisku
barevná litografie
16,5 x 22,5 cm
olej, lepenka
25 x 33 cm
Signatura: PD Panuška
kvaš, akvarel
15,5 x 17,5 cm
Signatura: LD Panuška
olej, lepenka
25 x 33 cm
Signatura: PD Panuška
litografie
50 x 66 cm
Signatura: PD J. Panuška v tisku
olej, lepenka
26 x 34 cm
Signatura: PD Panuška
litografie
17 x 23 cm
akvarel, karton
20 x 30 cm
Signatura: PD J. Panuška
litografie
16,7 x 22,7 cm
Signatura: v tisku JP