1872–1958
20 x 32 cm
Signatura: LD Panuška
barevná litografie
16,5 x 22,5 cm
barevná litografie
16,5 x 22,5 cm
olej, karton
21 x 30 cm
Signatura: LD Panuška
barevná litografie
16,5 x 22,5 cm
Signatura: P. v tisku
barevná litografie
16,5 x 22,5 cm
olej, lepenka
25 x 33 cm
Signatura: PD Panuška