1872–1958
95
154 %
1 300 000 Kč
kvaš, akvarel
15,5 x 17,5 cm
Signatura: LD Panuška
olej, lepenka
25 x 33 cm
Signatura: PD Panuška
litografie
50 x 66 cm
Signatura: PD J. Panuška v tisku