1872–1958
litografie
17 x 23 cm
akvarel, karton
20 x 30 cm
Signatura: PD J. Panuška
litografie
16,7 x 22,7 cm
Signatura: v tisku JP
olej, lepenka
50 x 67 cm
Signatura: PD Panuška
litografie
28,5 x 19 cm
Signatura: v tisku J. P
litografie
19 x 28,5 cm
litografie
26 x 21 cm
Signatura: v tisku JP.