1923–1999
92
171 %
133 333 Kč
1 700 Kč
150 000 Kč
olej, plátno
v 100 ✕ š 70 cm
Signatura: UD monogram K/95
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž, koláž, hřeby, dřevo
v 100 ✕ š 60 ✕ h 5 cm
Signatura: na rubu Klápště / 1992
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
v 63 ✕ š 82 cm
Signatura: PD Klápště 70
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, překližka
v 64 ✕ š 75 cm
Signatura: LD Klápště 78
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |