1923–1999
92
171 %
133 333 Kč
1 700 Kč
150 000 Kč
olej, plátno
85 x 55 cm
Signatura: sign. PD Klápště I. XII. 95 Ina
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
60 x 75 cm
Signatura: sign. PD Klápště 85
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
koláž na dřevěné desce, kov
100 x 61 cm
Signatura: značeno pozůstalostním razítkem na rubu
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. LD Klápště
olej, plátno
64 x 83 cm
Signatura: sign. LD Klápště
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, plátno
65 x 80 cm
Signatura: sign. PD Klápště 80