1941–2016
26
100 %
80 000 Kč
olej, plátno
40 x 77,5 cm
Signatura: na rubu Jan Wolf 1966
olej, plátno
40 x 77,5 cm
olej, lepenka
100 x 70 cm
olej, lepenka
100 x 70 cm
olej, plátno
89,5 x 89 cm
Signatura: Jan Wolf 1965 na rubu
olej, dřevotříska
15 x 30,5 cm
Signatura: PD Jan Wolf
olej, plátno
89,5 x 89 cm
olej, dřevotříska
15 x 30,5 cm
Signatura: PD Jan Wolf
tempera, koláž
28 x 39 cm
Signatura: Jan Wolf 1970
tempera, koláž
28 x 40 cm
Signatura: PD Jan Wolf 1970
tempera, koláž
28 x 39 cm
Signatura: PD Jan Wolf 1970
automatická kresba
42 x 29,5 cm
Signatura: Jan Wolf 1977