1941–2016
26
100 %
80 000 Kč
v 26,5 ✕ š 39 cm
Signatura: UD Jan Rybář 1964
olej, sololit
v 40 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Jan Wolf
v 21 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Wolf, autorské razítko na rubu
v 21 ✕ š 19 cm
v 21 ✕ š 17 cm
olej, lepenka
v 78 ✕ š 67 cm
Signatura: PD 1984 Jan Wolf
v 26,5 ✕ š 39 cm
Signatura: UD Jan Rybář 1964
olej, karton
v 28 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Jan Wolf 1982
olej, karton
v 28 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Jan Wolf 1982
olej, dřevotříska
15 x 30,5 cm
Signatura: PD Jan Wolf
olej, dřevotříska
15 x 30,5 cm
Signatura: PD Jan Wolf
olej, plátno
40 x 77,5 cm
Signatura: na rubu Jan Wolf 1966