1889–1942
olej, lepenka
62 x 79 cm
Signatura: sign. LD Jan Trampota
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
kolem 1926 - 1
olej, lepenka
97 x 142 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
1921
olej, lepenka
48,5 x 69 cm (výřez)
Signatura: sign. LD 21. Jan Trampota
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |