1900–1970
82
154 %
150 000 Kč
300 000 Kč
akvarel, karton
49 x 65 cm
Signatura: PD Jan Slavíček (nečitelná datace)
olej, malířská lepenka
25,5 x 34,5 cm
Signatura: PD J. Slavíček
9 x ofset
9 ks 14,5 x 10,5 cm
Signatura: na přebalu Jan Slavíček 31/V 1941, 8 x Slavíček v tisku
akvarel, karton
49 x 65 cm