1906–1982
21
111 %
183 Kč
290 Kč
50. léta 20. stol.
akvarel
v 14,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram Slk
lavírovaná kresba tuší
v 29,5 ✕ š 25 cm
Signatura: UD Jan Sládek 75
akvarel
v 29,5 ✕ š 22 cm
Signatura: LD Jan Sládek
50. léta 20. stol.
akvarel
v 14,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram Slk