originální fotografie kolorovaná
19,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. DU Jan Saudek
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
originální fotografie
9,5 x 7,3 cm
Signatura: sign. PD Jan Saudek
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
originální kolorovaná fotografie
39 x 29 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
30 x 40 cm
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
originální fotografie
17,3 x 11,7 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
30 x 40 cm
Vyvolávací cena: | 43 000 Kč |
originální fotografie
16,3 x 11,8 cm
Signatura: Jan Saudek
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
30 x 40 cm
Signatura: Jan Saudek
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
originální fotografie
15 x 21 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
originální fotografie
15 x 11 cm
Signatura: sign. LD Jan Saudek
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
originální fotografie
16 x 12,5 cm
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
originální fotografie
22,5 x 17 cm
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |