60. léta 20. stol.
originální fotografie, tuš
14,5 x 28 cm
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
originální fotografie, tempera, běloba
30 x 21 cm
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
originální fotografie, tuš, běloba
13,5 x 24 cm
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
originální fotografie, běloba, tempera
15,5 x 10 cm
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
kolem 1965
19 x 25,5 cm
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
originální fotografie, běloba, nálepka
30 x 24 cm
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
originální fotografie, pastel, akvarel
29,5 x 23 cm
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
60. léta 20. s
24 x 23,5 cm
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
60. léta 20. s
24 x 29,5 cm
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
originální fotografie
23,5 x 29 cm
Signatura: sign. LD Jan Saudek
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
originální fotografie
23,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD Jan Saudek