60. léta 20. století
originální fotografie
16,5 x 26 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
60. léta 20. století
originální fotografie
20,5 x 20 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
60. léta 20.století
originální fotografie, akvarel
24 x 18 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
originální fotografie
40 x 29,5 cm
Signatura: sign. LD Jan Saudek, PD 1889
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
originální kolorovaná fotografie
25 x 19,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Saudek
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
bromostříbrná fotografie kolorovaná, č. 21
30 x 40 cm
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
bromostříbrná fotografie tónovaná
30 x 40 cm
bromostříbrná fotografie kolorovaná
30 x 40 cm
40 x 30 cm
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
originální fotografie kolorovaná
50 x 29 cm
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
originální fotografie kolorovaná 17/30
40 x 30 cm
23,5 x 28,5 cm
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |